Нам потрібна допомога
Шановні гості нашого блогу!

До Вас з почуттям надії та сподівання звертаються працівники Рахівського  районного реабілітаційного центру для інвалідів та дітей-інвалідів з проханням проявити милосердя та надати посильну спонсорську допомогу для проведення капітального ремонту приміщень реабілітаційного центру.
У Рахівському районі Закарпатської області станом на 01.01.2015 року зареєстровано 4796 інвалілідів, або 5 відсотків населення (по Україні-6,1%), з яких 533 діти-інваліди, або 11% від кількості інвалідів. Всі вони потребують реабілітації.
Проте, доступ до отримання якісних реабілітаційних послуг, а особливо дітям-інвалідам, обмежений. Віддаленість до найближчих реабілітаційних установ для дітей-інвалідів у містах Ужгороді та Мукачеві (209 та 164 км. від м.Рахова відповідно), брак коштів у сім’ях, через відсутність постійної роботи, не дають можливості отримання дітьми-інвалідами реабілітаційних послуг, забезпечення їх послідовності і безперервності.
         Створений районною радою ще у лютому 2011 р. Рахівський районний реабілітаційний центр для інвалідів  та дітей-інвалідів, до сьогоднішнього дня не може нормально функціонувати через відсутність належного фінансування капітального ремонту приміщень та оснащення необхідним обладнанням.
         Наші благодійники- вірники церков ЄХБ з м.Рахова, смт.Ясіня, Кобилецької Поляни, с.Косівської Поляни у 2013-2014 роках надали посильну грошову допомогу за рахунок чого було придбано будівельні матеріали та оплачено роботи, що дало можливість повністю завершити ремонт одного приміщення, та побудувати стіни ще трьох окремих приміщень. В теперішній час адміністрація реабілітаційного центру перемістилася із орендованого приміщення у власне.
Проте, для надання фахових реабілітаційних послуг центру необхідні окремі кабінети, яких, нажаль, немає. Враховуючи сьогоднішню ситуацію в країні, перспективи продовження капітального ремонту приміщень центру примарні. Будучи дотаційним, районний бюджет не може забезпечити фінансування необхідних видатків на ці цілі. Тільки за посильної допомоги юридичних і фізичних осіб, громадських, благодійних організацій ми зможемо завершити капітальний ремонт приміщень та надавати якісні реабілітаційні послуги на які очікують інваліди та діти –інваліди.
Ще раз звертаємося до Вас з надією та проханням не залишитися осторонь проблем нашого центру, надати нам благодійну допомогу.
Надіємося на прояв милосердя з Вашого боку.
Наперед щиро вдячні за співчуття та допомогу.

Наші реквізити:
Рахівський районний реабілітаційний центр для інвалідів та дітей-іінвалідів
90600, м.Рахів, вул.Харківська 2, код ЄДРПОУ 37520786


Немає коментарів:

Дописати коментар