неділя, 22 жовтня 2017 р.

Осінні подарунки


    Фахівці Рахівського  районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю,  проводять раз на місяць групові заняття з дітками.

       19 жовтня 2017 року було  проведено групове заняття  на тему: "Осінні подарунки".
              Метою заняття було закріпити знання про характерні ознаки осені.  Навчити називати характерні ознаки овочів тафруктів, розрізняти овочі та фрукти за зовнішніми ознаками та особливостями збору. Розвивати увагу, виховувати естетичні почуття.Продовжувати розвивати творчі здібності дітей в драматизації гри-казки. Сприяти встановленню позитивних емоційних зв’язків між дітьми групи. Виховувати в дітях доброзичливість та почуття гумору. Розвивати творче мислення та уяву. Продовжувати закріплювати прийоми ліплення (розкачування, скачування, вдавлювання), вміння передавати форму, пропорції і колір овочів (огірки та помідори). Розвивати дрібну моторику рук, окомір. Виховувати охайність.

     Під час заняття дітки перевтілилися в  казкових героїв казки "Ходить гарбуз по городу",  також виконували артикуляційні вправи, фізкультхвилинки, виконували дидактичні вправи на розвиток мислення та уваги: « Чарівний мішечок », «Ходить Гарбуз по городу»,«Звари борщ та компот» ,«У саду, в лісі, на городі»,«Що тут зайве розберіться»  ; відгадували загадки, ліпили з пластиліну Гарбузових родичів.
 .

         На занятті були присутні 6 дітей.Немає коментарів:

Дописати коментар