понеділок, 21 грудня 2020 р.

        Святий Миколай завітав у Рахівський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.


 
    1
7 грудня 2020 року було проведено  заняття до свята Святого Миколая в приміщенні Рахівському  районному центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю
    Метою заняття було розширити і узагальнити знання  дітей про свято Миколая, виховувати любов та пошану до свята; формувати навички святості, добра і правдивості.

             На  заняття учні  10-Б класу Рахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  провели гарний виступ для дітей під організацією практичного психолога Носа В.Ю.

Наприкінці заняття дітки розказували вірші, та отримали подарунки від Святого Миколая.

На занятті були присутні 10 дітей та їхні батьки.

   Фахівці Центру висловлюють велику вдячність учням  10-Б класу та   Носі В.Ю.,  за чудову  виставу, та подарунки  які отримали від центру і Штодлер Г.О., яка  приготувала дітям мед,воскові свічечки  і сніговички .

Дорогі діти, шановні дорослі! Прийміть щирі вітання з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят. З його приходом кожна людина сподівається на своє рідне диво та здійснення заповітної мрії. На нього чекають мільйони дітей в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить у кожну оселю радість, надію та любов. І ми, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах діточок,  посіяло зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій.

Бажаємо всім  миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!

Марія Власенко,

 

вчитель- реабілітолог.

четвер, 10 грудня 2020 р.




     Фахівці Рахівського районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю було підготовлено та проведено групове заняття до Міжнародного дня для осіб з інвалідністю

 Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

   Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Адже ми всі рівні перед Богом.

  Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики України.

   Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги і уваги. Захищаючи гідність інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства. Тож хочеться побажати вам витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми.

    У цей День ми бажаємо всім, хто не байдужий проблемі осіб з інвалідністю, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідність інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя.