понеділок, 20 грудня 2021 р.


Міжнародний день людей з інвалідністю відзначається  3 грудня. 

Цей день є нагадуванням про необхідність виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. У світі налічується понад мільярд людей з інвалідністю.

Міжнародний день людей з інвалідністю – день підсумовування зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня. Цей день акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

16.12.2021 року із запізненням у зв’язку з карантиними обмеженнями, Рахівський МЦКРОІ з допомогою будунку культури було організовано концертну програму до Міжнародного Дня людей з інвалідністю.

По завершенню концертної програми вручили подарунки і солодощі, які придбані за рахунок коштів передбачених у районному бюджеті Програми «Турбота».

Інвалідність не є перепоною до повноцінного життя, це не вирок й не покарання. Люди з інвалідністю  є повноправними членами суспільства, які потребують трішечки більше уваги та піклування, створення відповідних умов.

Відзначення цієї дати – це привід задуматись над проблемами, з якими щоденно стикаються люди з інвалідністю, посилити увагу до захисту їх гідності, прав і благополуччя.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар