четвер, 8 грудня 2022 р.

 

Про проведення заходу до Міжнародного

Дня людей з інвалідністю

 

         01 грудня 2022 року в актовій залі Рахівського ЗЗСО №1 відбувся захід приурочений Міжнародному дню людей з інвалідністю, який щорічно відзначається 03 грудня.

         Ініціатором заходу виступив Рахівський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю за підтримки Рахівського міського голови Медвідя В.В. В проведенні заходу прийняв участь колектив вихованців Рахівського міського центру дитячої та юнацької творчості, який підготував концертну програму.

         Захід проводився для дітей з інвалідністю Рахівського району.

         Рахівська міська рада придбала для дітей з інвалідністю 51  подарунковий набір на суму 11500 грн.

         Гостями заходу були: президент Рахів-Ротарі-клубу Думин ВВ. та члени клубу.

         Рахів-Ротарі-клуб долучився до проведення благодійної акції напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, зимових свят - Дня святого Миколая, різдв’яняих свят та виділив 100 (сто) продуктових наборів для вручення сім’ям, які мають на утриманні дітей з інвалідністю та особам з інвалідністю. Частина з подарункових наборів була вручена дітям з інвалідністю під час проведення заходу.

         Благодійна акція проводиться з метою пропаганди роботи Рахів-Ротарі-клубу та Рахівського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та сприятиме залученню дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю до отримання реабілітаційних послуг.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар