неділя, 26 лютого 2017 р.

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СРОЗІ ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІРахівський благодійний фонд сприяння реабілітації осіб з інвалідністю заснований у жовтні 2016 року. Ініціаторами його створення виступили мешканці району, які стурбовані станом справ у галузі реабілітації інвалідів та бажають його поліпшення.
Однією з причин створення фонду стало те, що прагнучи до Євроінтеграції, проголошуючи пріоритет європейським цінностям, вирішуючи більш глобальні проблеми державою, в тому числі на місцях, недостатньо уваги приділяється проблемам інвалідності, зокрема, реабілітації осіб з інвалідністю у нашому районі.
Створений у лютому 2011 року Рахівський районний реабілітаційний центр для інвалідів та дітей-інвалідів (далі-Центр) у зв’язку з недостатнім фінансуванням до цього часу не забезпечений відповідними умовами для роботи. Виділені, для потреб Центру, приміщення потребують капітального ремонту, облаштування та оснащення спеціальним обладнанням. Не укомплектований, у відповідності до вимог нормативів, штат працівників.
Крім цього, враховуючи суспільний запит на надання реабілітаційних послуг учасникам АТО сесія районної ради у червні 2016 року прийняла рішення, яким надала дозвіл на безкоштовне надання реабілітаційних послуг у Центрі цій категорії громадян. Проте, це залишилося декларацією, так як необхідні умови для цього у Центрі не створені.
Будучи дотаційним, районний бюджет не  зміг, з часу створення Центру, забезпечити фінансування видатків на забезпечення відповідних умов для його роботи. Беручи до уваги сьогоднішню ситуацію в країні, перспективи їх створення дуже далекі.
Враховуючи вищенаведене благодійний фонд поставив перед собою  мету: збір та акумуляцію коштів для першочергового завершення капітального ремонту приміщень реабілітаційного центру, створення відповідних умов для його нормального функціонування на рівні європейських стандартів. Окрім цього фонд сприятиме розвитку інших спеціалізованих установ району, що надають послуги з реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів, виконанню програм і заходів, спрямованих на реалізацію прав інвалідів та дітей-інвалідів на отримання реабілітаційних послуг.
Предметом діяльності Фонду є створення умов та об`єднання зусиль зацікавлених юридичних та фізичних осіб для співпраці по наданню  матеріальної, фінансової, медичної, оздоровчої допомоги набувачам
благодійної допомоги.
         Виходячи з цього запрошуємо до співпраці всіх, кому не байдужа доля людей з особливими потребами, тих, хто поряд з нами потребує нашої допомоги, хто прагне стати повноцінними членами нашого суспільства. Ваша допомога, особливо дітям-інвалідам, допоможе реалізувати їх найзаповітніші мрії.
         Ми радо приймемо допомогу у будь-якому вигляді: чи то фінансову, чи  натуральну - будівельними матеріалами, обладнанням для реабілітації та розвитку інвалідів.
Тільки за посильної допомоги юридичних і фізичних осіб району, громадських, релігійних, благодійних організацій, органів місцевого самоврядування ми зможемо провести капітальний ремонт приміщень реабілітаційного центру та надавати якісні реабілітаційні послуги на які очікують інваліди та діти –інваліди.
Час не жде. Реабілітаційні послуги, в першу чергу дітям-інвалідам, необхідно надавати вже і цей процес повинен бути безперервним і доступним. Добрих вчинків, благодійності ніколи не буває забагато.

Наші реквізити:
Рахівський благодійний фонд сприяння реабілітації осіб з інвалідністю
90600, Закарпатська обл., м.Рахів, вул.Харківська 2, код ЄДРПОУ 40981076
рахунок 26009053801732 в ПА КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 312378. Контактні телефони: +380679330312; +380992490002.

З повагою,
дирекція фондуНемає коментарів:

Дописати коментар