пʼятниця, 21 грудня 2018 р.                                           До Міжнароднного дня інвалідів.                                                                                                            
У нашій державі 2,5 мільйони (або кожен вісімнадцятий українець),на Рахівщині -  біля 5600, з яких майже 600 - діти.                                                                   На долю цієї категорії населення випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.
Щороку Міжнародний день інвалідів спонукає нас підсумувати, що зробили на підтримку та покращення умов існування людей з особливими потребами. Щоб привернути увагу до їхніх проблем проводяться різні зустрічі та акції. Так було і 29 листопада, під час дійства, яке відбулося в РБК, з   ініціативи районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. Його учасниками були діти з особливими потребами Рахова та навколишніх сіл та ті, хтоїх виховує.
Під час заходу начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, депутат Рахівської районної ради М.Ю. Спасюк щиро подякувала за самовіддану працю усім, хто опікується проблемами людей з інвалідністю,  зокрема і колективу районного реабілітаційного центру, який сформував ефективну систему колекційного впливу на розвиток, реабілітацію та соціалізацію підопічних. Найбільше слів вдячності та підтримки Марія Юріївна адресувала батькам дітей з інвалідністю, на долю яких випали нелегкі випробування, зазначивши, що вони є взірцем стійкості, мужності, незламності духу. Вона підкреслила, що проблеми згаданої категорії населення, надання ім. необхідної допомоги для реалізації, всебічного розвитку здібностей – одне з ріорітетних завдань районної влади.
Подякував, присутнім батькам за їх витримку і життєвий оптимізм, а районним раді й адміністрації, управлінню соцзахисту населення – за підтримку та допомогу в розбудові реабілітаційного центру, автор цих рядків.
Колективи районних будинків культури і дитячої і юнацької творчості підготували для учасників заходу цікаву концертно-розважальну програму, після завершення якої діти з особливими потребами отримали цінні подарунки від районної влади та солодощі від депутатського корпусу Рахівської міськради.                                                 Михайло Будніков,                                                                                          директор реабілітаційного центруНемає коментарів:

Дописати коментар